Komiteler ve Komite Üyeleri

Bu sayfaya erişim şifre ile sağlanmaktadır.





NO

HASTA GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

1

Uzm. Dr. Peyami DUMAN


Başhekim Yrd.(Komite Başkanı)

2

Gülsüm SAVLI

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

3

Oktay ETYEMEZ

İdari Mali Hiz. Md. Yrd.

4

Deniz KAYMAK

Kalite Birim Sorumlusu

5

Pınar KOÇYİĞİT GENCER

Uzman Doktor

6

Nihal UĞUZ

Uzman Doktor

7

Hatun AKDEMİR

Bilgi İşlem Sorumlusu

8

Hatice KILIÇ

Poliklinik Sorumlusu

9

Harun ŞEN

Sosyal Hizmet Uzmanı

10

Serpil KOYUNCU

Fizik Tedavi Sorumlu Hemşiresi



NO

ÇALIŞAN GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

1

Uzm. Dr. Peyami DUMAN

Başhekim Yrd. (Komite Başkanı)

2

Gülsüm SAVLI

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

3

Oktay ETYEMEZ

İdari Mali Hiz. Md. Yrd.

4

Deniz KAYMAK

Kalite Birim Sorumlusu

5

Betül IŞIK

Enfeksiyon Hemşiresi

6

İbrahim TEKEŞ

Güvenlik Amiri

7

Abdulkadir ÖZBEK

Sosyal Hizmet Uzmanı

8

Adem PİLAVCI

Diyetisyen

9

Şerife DENİZ

Göğüs Hastalıkları Sorumlusu

10

Hasan Naci ŞİRİN

Temizlik İşleri Sorumlusu



NO

EĞİTİM KOMİTESİ

1

Uzm. Dr. Peyami DUMAN

Başhekim Yrd.(Komite Başkanı)

2

Gülsüm SAVLI

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

3

Recep ALTINTAŞ

İdari Mali Hiz. Md. Yrd.

4

Deniz KAYMAK

Kalite Birim Sorumlusu

5

Betül IŞIK

Enfeksiyon Hemşiresi

6

Serap TETİKBAŞ

Eğitim Hemşiresi

7

Ramadan ÇINAR

Uzman Doktor(Komite Başkanı)



NO

TESİS GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

1

Uzm. Dr. Ali Niyazi KURTCEBE

Başhekim Yrd.(Komite Başkanı)

2

Gülsüm SAVLI

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

3

Recep ALTINTAŞ

İdari Mali Hiz. Md. Yrd.

4

Deniz KAYMAK

Kalite Birim Sorumlusu

5

Betül IŞIK

Enfeksiyon Hemşiresi

6

İbrahim TEKEŞ

Güvenlik Amiri

7

Enver KESER

Sivil Savunma Uzmanı

8

Bahri ÖZDEMİR

Teknik Servis Sorumlusu

9

Bayram YÜKSEL

Tıbbi Cihaz Sorumlusuu

10

Yeşim BAYAT

Biyokimya Sorumlu Teknisyeni



NO

ENFEKSİYON KOMİTESİ

1

Uzm. Dr. Peyami DUMAN

Başhekim Yrd.(Komite Başkanı)

2

Recep ALTINTAŞ

İdari Mali Hiz. Md. Yrd.

3

Ebru ERGEN

Uzman Doktor (Komite Başkanı)

4

Muhsine KAYMAK

Ameliyathane Sorumlu Hemşiresi

5

Aydın SELÇUK

Genel Yoğun Bakım 1-2 Sroumlu Dr

6

Şeyda PEZEK AYDIN

Genel Yoğun Bakım 1-2 Sroumlu Dr

7

Çağlar KÖSEOĞLU

İç Hastalıkları Uzmanı

8

Ethem Önder MERİÇ

Genel Cerrahi Uzmanı

9

Meral AKARCA

Mikrobiyoloji Uzmanı

10

Deniz KAYMAK

Kalite Yönetim Birim Sorumlusu

11

Nergiz KAYAHAN

Eczacı

12

Dilek ALTINTAŞ

Yoğun Bak. Sorumlu Hemşiresi

13

Kezban ER

Sterilizasyon Hemşiresi

14

Betül IŞIK

EKK Hemşiresi